Pitný režim

Somavedic a jeho vplyv na pitný režim

Pitný režim je dôležitý celoročne. Teda nielen počas leta, kedy čelíme extrémnym horúčavám, v dôsledku čoho sa aj viac potíme. Pretože aj v zime by ste mali dbať na správny pitný režim. Predsa len, prevažnú časť ľudského organizmu tvorí práve voda. Aj to je jeden z dôvodov, prečo je pitný režim nevyhnutnosťou. Vedeli ste, že najviac tekutín stráca telo v dôsledku potu, moču, stolice aj dýchania? A aj keď časť tekutín je schopné samo si metabolizovať, zvyšok musí doplniť práve pitný režim. Základná hranica odporúčaná lekármi je min. 1,5 litra denne. Vyvstáva otázka – čo sa s telom deje, ak je pitný režim nedostatočný. K základným prejavom patrí sucho v ústach, pocit smädu či dokonca suché pery alebo pokožka. Pitný režim rozhodne netreba podceňovať. Obrovským nebezpečenstvom sú výkyvy krvného tlaku či dehydratácia a s ňou spojené ďalšie ťažkosti ako bolesti hlavy, malátnosť, zníženie fyzickej a psychickej výkonnosti (celkové zhoršenie psychiky), stmavnenie moču, opuchy končatín, zápcha či problémy močových ciest. Pozor by ste si mali dať aj na prehriatie organizmu, kolaps krvného obehu a šok. A pritom stačí dodržiavať pitný režim tvorený kvalitnou vodou.

Pitnému režimu venuje náležitú pozornosť

Dobrý pitný režim predpokladá dobrú čistú vodu. Tá, nanešťastie, nie je v dnešnej dobe samozrejmosťou. Avšak my máme riešenie. Na štruktúru vody pozitívne vplýva Amber, Vedic, Uran a Atlamtik. Odporúčame ich všade tam, kde sa užíva voda, najmä kuchyňa, príp. miesto, kde je zabezpečený prívod vody do nehnuteľnosti. Somavedic napomáha harmonizovať jej vlastnosti, pamäť, štruktúru aj energetický potenciál, čo je mimoriadne prospešné pre pitný režim. Je možné predpokladať, že optimálne pH hodnoty vody. Somavedic Atlantik taktiež prispieva k eliminácii nadbytočných voľných radikálov. Vďaka Somavedicu zvykne mať voda vhodnú hodnotu redox (oxidačno-redukčný potenciál, ktorý vypovedá o miere kyslíka vo vode, ako aj o jej zdravotnej prospešnosti a dezinfekčnosti). Nezabúdajte, že kvalitná voda – a teda aj správny pitný režim – je základom všetkého živého.

Pitný režim si žiada kvalitnú vodu, ktorú telo bude milovať

Ak ste boli niekedy v prírode a ochutnali ste vodu z lesnej studničky či jazierka, tak ste zaiste postrehli, že takáto voda lepšie chutí (a teda by ste vďaka nej asi ľahšie pamätali na pravidelný pitný režim). Prečo je však spomínaná voda lepšia? Lebo je prirodzená, plná vitálnej energie a prospešných látok. Obsahuje značné množstvo antioxidantov. Navyše, prirodzená voda vytvára prúdy a vodné víry, pri prúdení sa nabíja energiou, ktorú si uchováva a pri konzumácií ju odovzdáva do ľudského organizmu. Japonský vedec Dr. Masaru Emoto v rámci svojho výskumu preukázal, že voda prijíma informácie zo svojho okolia. Ukladá ich, čo spôsobuje zmenu jej štruktúry aj kvality. Prístroje Somavedic (Vedic, Amber, Gold, Amber Sun a i.) môžu napomôcť vrátiť vode jej pôvodnú kvalitu, teda kvalitu, akú mala v prirodzenom prostredí, až kým nedošlo k jej neprirodzenému zadržiavaniu, prečerpávaniu a distribúciou potrubím. Pretože moderné úpravy vodovodných systémov aj distribúcia potrubiami ochudobňujú vodu o jej prirodzenú energiu. Ľudský organizmus ju síce v rámci konzumácie prijme, avšak nevpustí do obehu a čo najskôr sa ju snaží vylúčiť (takýto pitný režim je neefektívny). Somavedicom štruktúrovanú vodu s dobrou chuťou a prospešnými látkami však bude zbožňovať. To zďaleka nie je jediný účinok Somavedicu.
Čo urobíte pre svoj pitný režim vy?

Upozornenie – využívanie Somavedicu nemá nahradiť lekárske vyšetrenie a nenahradzuje účinky užívaných liekov.

Páči sa Vám Somavedic?

Jednoducho nám zavolajte alebo vypíšte kontaktný formulár. Ak máte nejaké otázky, neváhajte a zavolajte.