Koncentrácia

Aby bola vaša koncentrácia výborná

Koncentrácia – to je akési odvrátenie (zablúdenie) mysle od pozornosti. Ide o stav, kedy je človek schopný sústrediť sa na minimálne množstvo veci v danom čase. Aj vám sa stalo, že pozeráte na obrazovku počítača a vlastne neviete, na čo pozeráte? Alebo čítate jednu stránku dokumentu už po tretíkrát a stále netušíte, čo vlastne čítate? Koncentrácia je nevyhnutnosťou pri štúdiu, práci, šoférovaní a mnohých iných každodenných aktivít. Avšak čoraz viac ľudí trápi nesústredenosť, bez ohľadu na vek. Chcú niečo začať robiť, avšak zistia, že ich myseľ akosi blúdi, nedokáže sa sústrediť. Je to pomerne frustrujúce a nedobrá koncentrácia sa zvykne podpísať aj pod klesajúcu výkonnosť. Aj keď zo začiatku nemusí ísť o extrémny problém, časom môže prerásť do rôznych komplikácií. Naše prístroje Somavedic majú pozitívny vplyv na koncentráciu a psychiku. Tvoria ich minerály aj drahé kamene. Je preukázaný stimulujúci, ako aj harmonizujúci účinok Somavedicu. Napomáha k lepšej sústredenosti, o čom sa presvedčili už tisícky ľudí, a to nielen na Slovensku či v Česku, ale aj v ďalších takmer 60 štátoch. Ak vás – obrazne povedané – zrádza vaša koncentrácia, teda uvedomujete si, že ste schopní podať lepšie výkony, ale z nejakého dôvodu sa vám to nedarí zlepšiť, Somavedic vám vie pomôcť  (dodávame, že jeho využívanie v žiadnom prípade nemá nahradiť lekárske vyšetrenie a ani nahradzuje účinky užívaných liekov).

Koncentrácia – to je aj eliminácia elektrosmogu a geopatogénnych zón

Koncentrácia sa vo výraznej miere odvíja aj od samotného prostredia. Je totiž prirodzené, že doma či v práci sa chce každý cítiť čo najpríjemnejšie. Ako to dosiahnuť? Odpoveďou je opäť Somavedic. Môže eliminovať geopatogénne zóny aj elektrosmog, ktorý sa uvoľňuje v dôsledku používania počítačov, televízorov, internetu, mobilov a rôznych elektronických prístrojov. K najnebezpečnejším dôsledkom rozhodne patrí nadmerné množstvo voľných radikálov v organizme, ktoré prispievajú k tzv. oxidačnému stresu. Našťastie,  Somavedic napomáha k harmonizácii tela aj prostredia. Vaša psychika, koncentrácia a vlastne celý organizmus vám bude vďačný. Dobrou radou pri zlepšení koncentrácie je, aby ste nemali prehnané očakávania a nároky na seba samých. Nesústreďte sa na nedostatky, ale tešte sa z toho, čo ste dokázali.

Tipy na posilnenie koncentrácie

Koncentrácia si zasluhuje starostlivosť. Ako ju posilniť a udržať? Spolu so Somavedicom vám pomôže niekoľko odporúčaní a techník. Skúste sa strániť negativizmu a tráviť čas s ľuďmi, ktorí do vášho života vnášajú radosť a humor. Koncentrácia si žiada aj primeraný oddych a kvalitný spánok. Skúste vyraziť do prírody na výlet, hýbte sa (postačí aj obyčajná chôdza), prečítajte si dobrú knihu, nalaďte sa pozitívne, dbajte na správny pitný režim. Aj keď je to niekedy ťažké, nepoddávajte sa vonkajším okolnostiam a tešte sa aj z maličkostí. Obrovským problémom je dnes takmer všadeprítomný elektrosmog. Skúste si počas dňa dať pauzy od internetu aj elektronických zariadení a dajte mozgu správnu výživu.

Páči sa Vám Somavedic?

Jednoducho nám zavolajte alebo vypíšte kontaktný formulár. Ak máte nejaké otázky, neváhajte a zavolajte.