Detoxikácia organizmu

Detoxikácia organizmu – ako na ňu

Ľudský organizmus je dokonalý nástroj. Je schopný sám sa očistiť. Zaužívaný slovný zvrat pre tento proces je detoxikácia organizmu. Cieľom je dostať z tela všetky baktérie, jedy a ostatné škodlivé látky. Jednoducho ich eliminovať. Dnes je však detoxikácia organizmu pomerne náročná. Dôvod? Naše telo je takmer neustále vystavované rozličným tlakom a stresovým situáciám. Mnohí siahajú po rôznych liekoch, z čoho sa najviac tešia farmaceutické spoločnosti. Internet je preplnený rozmanitými „zázračnými“ detoxikačnými prípravkami a supernápojmi. Viacerí dokonca vyskúšajú aj klystír. Uznávame, že niektoré z vymenovaných síce môžu škodliviny na istý čas vyplaviť z tela, avšak stále ide o riešenie s pomerne krátkodobým účinkom. Detoxikácia organizmu je čiastočná, krátkodobá, čo nie je dobré. Dôležité je dostať sa k jadru, podstate. To znamená v maximálnej miere podporiť prirodzené čistiace mechanizmy v našom tele. Priznávame, nie je to jednoduché, avšak ani nemožne. Pomocníkom sa môže stať Somavedic. Vďaka drahým kameňom, vzácnym kovom a polodrahokamom sa môže podieľať na vytvorení akejsi ochrannej bariéry, ktorá zvykne eliminovať elektrosmog či geopatogénne zóny. Tie naďalej pôsobia, avšak nedostanú sa do kvantového poľa človeka.

Somavedic a jeho vplyv na detoxikáciu organizmu

Detoxikácia organizmu vďaka Somavedic predstavuje možné riešenie napomáhajúce k očisteniu tela. Priznávame, že zo začiatku to nemusí byť príjemné a v niektorých prípadoch sa môže vyskytnúť napríklad nespavosť či bolesti hlavy. Avšak už v prvej fáze (cca po týždni) dochádza u dospelých k zlepšeniu kvality spánku (pri deťoch takmer okamžite, keďže sú vystavení menším záťažiam). Detoxikácia organizmu pomocou Somavedic štandardne pokračuje elimináciou energetických blokov. V tejto pomyselnej druhej fáze prebieha ladenie frekvencií a rušenie škodlivých zón. Detoxikácia organizmu  pokračuje a človek je pokojnejší, má viac nadhľadu a energie, dostáva sa do väčšej harmónie. Doslova sa naladí na iné frekvencie. Je nevyhnutné zdôrazniť, že Somavedic v žiadnom prípade nemá nahradiť lekárske vyšetrenie a ani nenahradzuje účinky užívaných liekov.

Detoxikácia organizmu a pitný režim

Somavedic ovplyvňuje okolie (dokonca aj štruktúru vody) a v tele spúšťa procesy, vďaka ktorým je detoxikácia organizmu efektívnejšia. Jeho účinky pocítite zakrátko. Uznávame, v niektorých prípadoch môžu byť sprevádzané bolesťami hlavy, chrípkou, meškaním menštruácie a pod. Každopádne, nemusíte panikáriť. V tomto období odporúčame vyhýbať sa záťažovým situáciám a rozhodujúca je aj správna životospráva. Alkohol, nevyhovujúca strava či stres devastujú telo. Správna detoxikácia organizmu myslí na správny pitný režim – dôležité je primerané množstvo tekutín a ich kvalita. Skúste ráno vypiť dve – tri dcl čistej vody s citrónom. Spláchnete toxíny nahromadené v noci. Detoxikácia organizmu ráta s vypitím aspoň 1,5 litra čistej vody. Avšak pozor. Čaje, káva či polievky do tohto množstva nespadajú. Dôvod je prostý. Vezmime si napríklad čaje. Každá bylinka má svoj špecifický účinok – medovka upokojí, zázvor zahreje atď. Chuťová zmes teda môže rozhodiť orgány.

Páči sa Vám Somavedic?

Jednoducho nám zavolajte alebo vypíšte kontaktný formulár. Ak máte nejaké otázky, neváhajte a zavolajte.