Elektrosmog

Čo je elektrosmog

Elektrosmog je dnes takmer všadeprítomný v dôsledku elektronických prístrojov a rôznych bezdrôtových technológií (mobily, WiFi, navigačné systémy či dokonca aj diaľkové ovládanie k bráne a i.). Pritom neustály elektrosmog, t. j. jeho prítomnosť v okolí človeka, pôsobí na ľudský organizmus negatívne. Obzvlášť citlivým ľuďom spôsobuje rôzne zdravotné ťažkosti, podráždenie, únavu a pod. Je preukázané, že elektrosmog prispieva k nekvalitnému spánku, bolestiam hlavy, strate vitality, šelestu v ušiach, ako aj k poruchám sústredenia sa, a to u detí aj dospelých. Elektrosmog taktiež znižuje psychickú aj fyzickú odolnosť človeka. Predstavuje vyššiu záťaž pre kardiovaskulárny systém. Je zrejmé, že elektrosmog môže spôsobovať rôzne chronické a ostatné zdravotné ťažkosti. V kombinácií s geopatogénnymi zónami môže pri dlhodobom pôsobení spôsobovať aj rakovinu. Napríklad aj pri spánku v geopatogénnej zóne – pod vplyvom elektrosmogu. Pretože organizmus je ochudobnený o prirodzené množstvo energie potrebnej pre regeneráciu a uchovanie zdravia.

Elektrosmog a Somavedic

Prístroj Somavedic disponuje certifikátom od medzinárodného vedeckého inštitútu IGEF (Internationale Gesellschaft für Elelektrosmog-Forschung) v Rakúsku, ktorý skúma elektrosmog, vysokofrekvenčné elektromagnetické žiarenie a geopatogénne zóny a ich vplyv na živé organizmy – človeka, faunu aj flóru. Niekoľkotýždňové merania potvrdili, že Somavedic Medic (ktorý tvorí Teslova cievka minerály, vzácne kovy, polodrahokamy, drahokamy a iné drahé kamene) priaznivo pôsobí na elektrosmog, geopatogénne zóny a elektromagnetické žiarenie. Bolo preukázané zlepšenie variability srdcovej frekvencie, ktorá pozitívne vplýva na obehovú sústavu aj nervový systém. Zaiste zaujímavú sú aj závery slovinského inštitútu Bion, ktorý už vyše troch desaťročí skúma jemnohmotnú energiu, ktorú konvenčné meracie zariadenia nedokážu štandardne zachytiť. Z jeho testovania o. i. vyplýva, že Somavedic chráni pred škodlivým žiarením mobilov, a to nielen počas rozhovoru, ale aj vtedy, keď sú mobily v pohotovostnom režime. Je potrebné dodať, že Somavedic Vedic nielenže môže eliminovať elektrosmog a jeho vplyv, ale taktiež pomáha vyrovnávať geologicky a technicky spôsobené poruchy magnetických polí. Taktiež má vplyv na zlepšenie spánku a metabolizmu. Výsledky meraní aj mnohí spokojní klienti preukázali, že ochranný účinok Somavedic Medic (ako aj ostatných prístrojov Somavedic) sa zvyšuje s predlžujúcou sa dobou používania.

Neutralizácia elektrosmogu vďaka Somavedic

Vedeli ste, že Svetová zdravotnícka organizácia klasifikovala vysokofrekvenčné žiarenie (do ktorého spadá aj elektrosmog) ako „potenciálne rakovinotvorné“? Ide o zdvihnutý prst, ktorý by ste nemali ignorovať. Somavedic spomínané vysokofrekvenčné škodlivé žiarenie môže neutralizovať a poskytnúť ochranu. Je možné predpokladať, že elektrosmog si už u vás doma či v práci – obrazne povedané – neškrtne. Odporúčame prístroj Medic Uran pozostávajúci z krištáľového skla s prímesou prírodného uránu, ktorý dosahuje silný účinok práve v priestoroch, kde je vyššia prítomnosť elektrosmogu. Roky poctivej práce na Somavedicu dokázali, že toto malé zariadenie harmonizuje a neutralizuje elektrosmog i geozóny. Vďaka tomu dokáže ľudské telo správne načítať (nasať) energiu zo Zeme, čo je vo všeobecnosti prospešné pre orgány, metabolizmus či imunitu. A keď funguje imunita, spúšťa sa regenerácia organizmu. Nech už si vyberiete akýkoľvek Somavedic z našej ponuky, nezabúdajte, že jeho využívanie nenahradzuje lekárske vyšetrenie či účinky vami užívaných liekov.

Páči sa Vám Somavedic?

Jednoducho nám zavolajte alebo vypíšte kontaktný formulár. Ak máte nejaké otázky, neváhajte a zavolajte.