Minerály

Minerály a ich pozitívne účinky

Zistili sme, že niektoré kovy a kamene (minerály, polodrahokamy a iné drahé kamene) v istej konštalácii vysielajú vlny, ktoré vytvárajú priestor pre regeneráciu mysle i tela. Nasledovali roky výskumu, štúdií, konzultácií a vývoja, ktoré boli korunované úspechom – Somavedicom. O jeho účinnosti sa presvedčili už tisícky spokojných zákazníkov naprieč celým svetom. Podľa ich tvrdení mali nižšiu hladinu stresu, lepšie spia, pijú kvalitnejšiu vodu a ich život sa pozitívne zmenil. Somavedic v sebe ukrýva niekoľko minerálov, ktorých energiu postupne uvoľňuje. Konkrétne minerály v konkrétnom rozostavení pôsobia v spoločnej korelácii a vzniknuté vibrácie sú schopné pozitívne vyladiť okolité prostredie. Nejde o nijaký výmysel, je to totiž merateľné pomocou prístrojov. Už roky je totiž známe, že minerály sú schopné vibrovať na určitej frekvencii a vytvorené vibrácie vyžarovať do okolia. Takýmto spôsobom ovplyvňujú prostredie.

Minerály vyžarujúce energiu

Minerály vďaka svojim účinkom boli a dodnes sú súčasťou rôznych talizmanov, šperkov a podobných predmetov. Napríklad už starovekí Egypťania boli presvedčení, že amulety, ktoré obsahujú rôzne drahé kamene a minerály, majú blahodárne aj pozitívne účinky a svojho nositeľa chránia nielen pred mnohými zdravotnými ťažkosťami, ale aj nešťastím či negatívnymi situáciami. Čiže už pred tisíckami rokov ľudia verili, že niektoré minerály alebo polodrahokamy vyžarujú istý druh energie, ktorá ovplyvňuje fyzickú aj duševnú stránku človeka (telo aj psychika). Nezabúdajte, pod tlakom fenoménu modernej civilizácie (elektrosmog, stres, vyčerpanosť atď.) chradne naše zdravie aj duševná pohoda. Tento faktor by ste rozhodne nemali podceňovať.

Prebúdzajte sa aj vy plní energie, tešte sa na nový deň, na nové zážitky a výzvy. Vyskúšajte Somavedic, ktorý pracuje na princípe pulzného elektromagnetického vyžarovania. Ako energetické médiá slúžia minerály, polodrahokamy, drahokamy a vzácne kovy. Dodáme, že využívanie Somavedicu nemá nahradiť lekárske vyšetrenie a nenahradzuje účinky užívaných liekov.

Páči sa Vám Somavedic?

Jednoducho nám zavolajte alebo vypíšte kontaktný formulár. Ak máte nejaké otázky, neváhajte a zavolajte.